Νέα και ενημερώσεις

ΛΙΣΤΑ ΝΕΩΝ ΕΤΟΥΣ

Εμφάνιση ενημερώσεων όλου του Δήμου!!!
Πολύσυκο Δυπόταμα Πρασινάδα Σίλλη Θόλος Τέμενος Καρποφόρο Περίβλεπτο Μεσοχώρι Ξάγναντο ΚάτωΘόλος Παρανέστι Πολυνέρι Αηδονόκαστρο Καπνόφυτο Μαυροκορδάτος Κρήνη Στέρνα Υψηλή Ράχη Τείχος Πρινόλοφος Θαμνωτό Γύρος Πλατανιά Δρυμότοπος Υψηλόκαστρο Χαμοκέρασα Πελεκητή Πλατανόβρυση Παλιάμπελα Μαρμαριά Άνω Πυξάρι Νικηφόρος Μικρολιβάδι Τερψιθέα Αδριανή Πτελέα

Πρόγραμμα ψηφοφορίας 25-01-2015

22/01/2015 12:17
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
Παρανέστι, 21/01/2015
Αριθ. Πρωτ.: 280

Α Π Ο Φ Α Σ Η 

Η ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ  Ν. ΔΡΑΜΑΣ

               ΄Εχοντας υπόψη:

  1. Τις διατάξεις του Π.Δ. 26/2012 (ΦΕΚ 57 Α’/15-3-12) «Κωδικοποίηση σ’  ενιαίο κείμενο των διατάξεων της νομοθεσίας για την εκλογή βουλευτών»
  2. Το 173/2014 Π.Δ. (ΦΕΚ 277 Α’/31-12-2014) «Ορισμός ημέρας διεξαγωγής της ψηφοφορίας και της διάρκειας αυτής για την εκλογή μελών του Ελληνικού Κοινοβουλίου».
  3. Τις διατάξεις του Π.Δ 8/2000 «Τρόπος καθορισμού των εκλογικών διαμερισμάτων και διαδικασία κατάταξης των εκλογέων σ’ αυτά».
  4. Την αριθμ. 1/122/3-1-2015 Εγκύκλιο του Υπ.ΕΣ.
  5. Την αριθ. 88/8-1-2015 & 89/8-1-2015 αποφάσεις του κ Αντιπεριφερειάρχη Δράμας, με την οποία  καθορίσθηκαν τα εκλογικά τμήματα και καταστήματα ψηφοφορίας στους  Δήμους του Νομού των εκλογέων της εκλογικής περιφέρειας Ν. Δράμας.
  6. Τις αριθ.170/15-1-2015, &203/19-1-2015 , προκηρύξεις του κ. Αντιπεριφερειάρχη   Δράμας.
  7. Την αρίθ. 3/2015 απόφαση του Πρωτοδικείου Δράμας με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν  υποψήφιοι βουλευτές της εκλογικής περιφέρειας Δράμας για τις εκλογές της 25η  Ιανουαρίου 2015
  8. Την αρίθ.4/2015 απόφαση του Α΄ τμήματος του Αρείου Πάγου , με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν συνδυασμοί υποψηφίων  βουλευτών της εκλογικής περιφέρειας Δράμας για τις ανωτέρω εκλογές.
  9. Την αρίθ.  4/2015 Απόφαση του Α΄ Τμήματος του Αρείου Πάγου , με την οποία ανακηρύχτηκαν οι υποψήφιοι βουλευτές Επικρατείας κάθε κόμματος για τις ίδιες εκλογές .

 

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙOΥΜΕ  OΤΙ

1.-Την 25η Ιανουαρίου 2015 ημέρα Κυριακή, θα διενεργηθεί στο Δήμο μας ψηφοφορία, για την εκλογή Βουλευτών για το Ελληνικό Κοινοβούλιο.

2.-Η ψηφοφορία αρχίζει την 07:00 ώρα και λήγει την 19:00 της ίδια ημέρας.

3.Ο αριθμός των Βουλευτικών εδρών της εκλογικής περιφέρειας Δράμας ορίσθηκαν σε (3) τρείς.

4.Οι ανακηρυχθέντες υποψήφιοι Βουλευτές για την εκλογική περιφέρεια Δράμας καθώς και οι υποψήφιοι βουλευτές Επικρατείας κάθε κόμματος για τις ανωτέρω εκλογές είναι οι εξής:

  

Α.-Συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΝΟΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

  

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 

1 . ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

 

2 . ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Τριαντάφυλλου

 

3 . ΜΠΛΟΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

 

4 . ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη

 

5 . ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοδώρου

 

 

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ  

1 . ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

 

2 . ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Παύλου

 

3 . ΠΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανέστη

 

4 . ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Επαμεινώνδα

 

5 . ΤΟΥΡΤΟΥΡΗ ΜΥΡΤΩ-ΡΟΖΑ του Σπυρίδωνα

 

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ) 

1 . ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του Δημητρίου

 

2 . ΝΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

 

3 . ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

 

4 . ΠΟΠΩΒ ΡΑΦΙΚ του Νικολάου

 

5 . ΨΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

 

 

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 

1 . ΑΖΑΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Περικλή

 

2 . ΚΟΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ του Αγαθάγγελου

 

3 . ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του Νικολάου

 

4 . ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ του Ηλία

 

5 . ΧΟΡΟΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Αβραάμ

  

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 

1 . ΔΡΑΝΟΒΑΛΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) του Φωτίου

 

2 . ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χαραλάμπους

 

3 . ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

 

4 . ΜΗΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

 

5 . ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στεφάνου

 

 

Τελεία - Απόστολος Γκλέτσος 

1 . ΤΣΟΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Βασιλείου

  

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.) 

1 . ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη

 

 

ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ 

1 . ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ του Γεωργίου

 

2 . ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου

 

3 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Χρήστου

 

4 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου

 

5 . ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου

 

 

 

ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ-ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ 

1 . ΜΟΥΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωάννου

 

ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.) 

1 . ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

 

2 . ΚΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξάνδρου

 

3 . ΜΠΑΛΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Βασιλείου

 

4 . ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Γεωργίου

 

5 . ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

 

  

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 

1 . ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του Αιμιλιανού

 

2 . ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στεφάνου

 

3 . ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου

 

 

ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗΣ (Ε.Δ.Ε.Μ.) 

1 . ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Αθανασίου

 

 

 

ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ 

1 . ΚΑΡΚΑΝΤΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

 

2 . ΝΙΚΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου

 

3 . ΣΑΡΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ του Γεννάδιου

 

4 . ΣΙΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία

 

5 . ΧΑΡΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Μιχαήλ

 

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας & Μετωπική Αριστερή Συμπόρευση

- ΜΑΡΣ - πολιτική συνεργασία δυνάμεων και αγωνιστών/στριών 

1 . ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Αθανασίου

 

ΚΚΕ(μ-λ)-Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ 

1 . ΚΕΧΑΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Σωτηρίου

                         

 

ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ 

1 . ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα

 

2 . ΛΙΠΙΝΑ ΛΑΡΙΣΑ του Πέτρου

 

3 . ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Σάββα

 

4 . ΤΕΠΕΡΙΚΙΔΟΥ ΓΑΛΗΝΗ του Παναγιώτη

 

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ, ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΛΕΥΚΟ, ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ-ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ 

1 . ΒΑΤΣΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου

 

2 . ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Φωτίου

 

3 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του Στεργίου

 

4 . ΠΟΛΥΜΕΝΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

 

5 . ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Χαραλάμπους

 

 

Β. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

 

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 

1 . ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Πέτρου

 

2 . ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννου

 

3 . ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου

 

4 . ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

 

5 . ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παναγιώτη

 

6 . ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ευθυμίου

 

7 . ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

 

8 . ΓΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος

 

9 . ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ιωάννη

 

10 . ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ-ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ του Νικολάου

 

11 . ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου

 

12 . ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Θωμά

 

 

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ 

1 . ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αγγέλου

 

2 . ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Αντωνίου

 

3 . ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου

 

4 . ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ του Λαζάρου

 

5 . ΤΟΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου

 

6 . ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ζαχαρία

 

7 . ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

 

8 . ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

 

9 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αβραάμ

 

10 . ΓΕΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του Αλεξάνδρου

 

11 . ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή

 

12 . ΠΕΛΕΓΡΙΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Νικολάου

 

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ) 

1 . ΦΛΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Διαμαντή

 

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ) 

2 . ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοφάνη

 

3 . ΜΠΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ

 

4 . ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του Αντωνίου

 

5 . ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Προδρόμου

 

6 . ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Βαρσάμη

 

7 . ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γρηγορίου

 

8 . ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου

 

9 . ΤΟΥΦΕΞΗ - ΠΑΝΤΟΥ ΑΝΝΑ του Αθανασίου

 

10 . ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου

 

11 . ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΔΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΝΑΓΙΑ) του Γεωργίου

 

12 . ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Στεφάνου

 

 

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 

1 . ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία

 

2 . ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

 

3 . ΔΟΛΤΣΙΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου

 

4 . ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Βασιλείου

 

5 . ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου

 

6 . ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού

 

 

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 

1 . ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου

 

2 . ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

 

3 . ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου

 

4 . ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανέστη

 

5 . ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου

 

6 . ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου

 

7 . ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

 

8 . ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

 

9 . ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ (ΜΑΙΡΗΝΗ) συζ. Αναστασίου

 

10 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα

 

11 . ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του Σπυρογιάννη

 

12 . ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

 

  

Τελεία - Απόστολος Γκλέτσος 

1 . ΓΚΑΝΗΣ ΒΑΪΟΣ του Κωνσταντίνου

 

2 . ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου

 

3 . ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ- ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΝΙΚΗ) του Μιχαήλ

 

4 . ΚΑΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αθανασίου

 

5 . ΠΕΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χρήστου

 

 

ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ

1 . ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη

 

2 . ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού

 

3 . ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Νικολάου

 

4 . ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

 

5 . ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΟΛΓΑ του Ηρακλή

 

6 . ΑΧΜΕΝΤ ΜΩΧΑΜΕΝΤΙΝ (ACHMENT MOCHAMENTIN) ΜΟΑΒΙΑ (MOAVIA) του Μωχαμεντίν (MOCHAMENTIN)

 

7 . ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Εμμανουήλ

 

8 . ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του Ιωάννη

 

9 . ΠΟΛΙΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Χρήστου

 

10 . ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Ευαγγέλου

 

11 . ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Νικολάου

 

12 . ΚΟΚΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Σεραφείμ  

 

 

ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.) 

1 . ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αντωνίου

 

2 . ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου

 

3 . ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Θεοδώρου

 

4 . ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη

 

5 . ΤΣΑΡΟΥ-ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Σπύρου

 

6 . ΧΑΡΙΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Παύλου

 

7 . ΔΕΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Σπυρίδωνα

 

8 . ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χαραλάμπους

 

9 . ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου

 

10 . ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοδώρου

 

11 . ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Μιχαήλ

 

12 . ΣΑΛΑΒΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

 

  

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 

1 . ΣΠΙΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

 

2 . ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

 

 

ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗΣ (Ε.Δ.Ε.Μ.) 

1 . ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ανδρέα Ελευθερίου Αντωνίου

 

 

ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ 

1 . ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

 

2 . ΣΚΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

 

3 . ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

 

4 . ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΝΑ του Ιωάννη

 

5 . ΚΑΛΑΒΡΕΖΟΥ ΙΟΛΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου

 

6 . ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου

 

7 . ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου

 

8 . ΛΑΜΠΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παναγιώτη

 

9 . ΜΑΛΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Παναγιώτη

 

10 . ΜΑΡΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

 

11 . ΜΕΝΟΥΔΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του Φωτίου

 

12 . ΜΟΥΓΕΡ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Σταματίου

 

 

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας & Μετωπική Αριστερή Συμπόρευση

- ΜΑΡΣ - πολιτική συνεργασία δυνάμεων και αγωνιστών/στριών 

1 . ΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στέργιου

 

2 . ΓΡΟΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

 

3 . ΔΕΛΑΣΤΙΚ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΑΣΠΑΡ του Χρύσανθου

 

4 . ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος

 

5 . ΚΑΤΣΙΑΒΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

 

6 . ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τηλέμαχου

 

7 . ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γρηγορίου

 

8 . ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αριστείδη

 

9 . ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

 

10 . ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος

 

11 . ΦΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ηλία-Ιωάννη

 

12 . ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Αθανασίου

 

        

ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ 

1 . ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου

 

2 . ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΥ ΟΛΓΑ του Νικολάου

 

3 . ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου

 

4 . ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Γεωργίου

 

5 . ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του Χρήστου

 

6 . ΒΙΤΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΛΕΙΑ) του Βασιλείου

 

7 . ΑΡΣΕΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Γεωργίου

 

8 . ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του Μιχαήλ

 

9 . ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

 

10 . ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου

 

11 . ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

 

12 . ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεοδώρου

 

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ, ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΛΕΥΚΟ, ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ-ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ 

1 . ΚΟΥΪΚ ΤΕΡΕΝΣ-ΣΠΕΝΣΕΡ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φίλιππα

 

2 . ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη

 

3 . ΝΤΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

 

4 . ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Βασιλείου

 

5 . ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Χρήστου

 

6 . ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννου

 

7 . ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του Κυριάκου

 

8 . ΛΙΝΤΟΒΟΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Νικολάου

 

9 . ΡΕΤΣΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου

 

10 . ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Χρήστου

 

11 . ΚΑΚΑΡΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπύρου

 

12 . ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σγουρή

 

 

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί

 με τηναριθ. 88/8-1-2015 απόφαση του κ. Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε.  Δράμας.

  • Α/Α ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

  • ΔΗΜΟΣ / ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

  • ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

  • ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

  • ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ

    6

    ΠΑΡΣ\ΕΙΣ

    157

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

    ΑΔΡΙΑΝΗΣ

    Από : ΑΓΙΑΝΓΚΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    Εως : ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

    ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΔΡΙΑΝΗΣ Κάτω όροφος Ανατολική Αίθουσα 66100, ΑΔΡΙΑΝΗ

     

    158

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

    ΑΔΡΙΑΝΗΣ

    Από : ΚΕΡΕΣΤΕΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
    Εως : ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

    ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΔΡΙΑΝΗΣ Κάτω όροφος Δυτική Αίθουσα 66100, ΑΔΡΙΑΝΗ

     

    159

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

    ΑΔΡΙΑΝΗΣ

    Από : ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    Εως : ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

    ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΔΡΙΑΝΗΣ Κάτω όροφος Β΄Ανατολική Αίθουσα 66100, ΑΔΡΙΑΝΗ

     

    160

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

    ΑΝΩ ΠΥΞΑΡΙΟΥ

    Από : ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
    Εως : ΧΙΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

    ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ-ΚΑΠΗ ΑΝΩ ΠΥΞΑΡΙΟΥ ΑΝΩ ΠΥΞΑΡΙΟ

     

    161

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

    ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

    Από : ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ
    Εως : ΚΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ Κάτω όροφος Ανατολική Αίθουσα 66100, ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

     

    162

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

    ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

    Από : ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    Εως : ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

    ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ Κάτω όροφος Δυτική Αίθουσα 66100, ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

     

    163

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

    Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Εως : ΠΑΛΑΠΟΥΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

    ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 1ος όροφος Ανατολική Αίθουσα 66100, ΠΛΑΤΑΝΙΑ

     

    164

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

    Από : ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Εως : ΧΡΥΣΑΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 1ος όροφος Δυτική Αίθουσα 66100, ΠΛΑΤΑΝΙΑ

     

    165

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
    ΠΡΙΝΟΛΟΦΟΥ

    Από : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
    Εως : ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΙΝΟΛΟΦΟΥ Ισόγειο Αίθουσα Διδασκαλίας 66037, ΠΡΙΝΟΛΟΦΟΣ

     

    166

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

    ΠΛΑΤΑΝΟΒΡΥΣΗΣ

    Από : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
    Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ

    ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ ΠΛΑΤΑΝΟΒΡΥΣΗΣ 66037, ΠΛΑΤΑΝΟΒΡΥΣΗ

     

    167

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

    ΠΛΑΤΑΝΟΒΡΥΣΗΣ
    ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

    Από : ΑΛΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
    Εως : ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

    ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ 66037, ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

     

    168

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

    ΠΤΕΛΕΑΣ

    Από : ΑΒΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

    ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΕΛΕΑΣ 1ος όροφος Δυτική Αίθουσα 66037, ΠΤΕΛΕΑ

     

     

    169

     

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

     

     

    ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ

     

     

    Από : ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
    Εως : ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

     

    ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΥΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ 66100, ΥΨΗΛΗ ΡΑΧΗ

     

    170

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ

    Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
    Εως : ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ

    ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ Α΄ Αίθουσα 66035, ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ

     

    171

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ

    Από : ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
    Εως : ΨΑΛΤΙΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

    ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ Β΄ Αίθουσα 66035, ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ

    και οι γραμμένοι στους ειδικούς καταλόγους του Τμήματος Συνοριακής Φύλαξης Παρανεστίου

    172

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ

    Από : ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
    Εως : ΚΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

    ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ (ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΡΣΑΝΙΔΗ) ΜΕΣΟΧΩΡΙ

     

    173

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ

    Από : ΛΑΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ

    ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ (ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ) ΜΕΣΟΧΩΡΙ

     

    174

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ

    ΚΑΤΩ ΘΟΛΟΥ

    Από : ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
    Εως : ΨΑΛΤΙΚΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

    ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ Ανατολική Αίθουσα 66035, ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ

     

    175

    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
    ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ

    ΣΙΛΛΗΣ

    Από : ΑΖΑΡΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    Εως : ΨΑΛΤΙΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΑΣΙΝΑΔΑΣ Νοτιοανατολική Αίθουσα ΠΡΑΣΙΝΑΔΑ

     

     

    Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα

    μέρη του Δήμου και των Τ.Κ. αυτών .                                                                                                                                                                                                                               

                                                                                                                       

       Η ΔΗΜΑΡΧΟΣ 

    Σωτηριάδου Αλεξάνδρα Μαρίνα


     1 Τελική