Δημοτικοί Σύμβουλοι                                                              

Κουτεκίδου Μεταμόρφη (Φούλη) του Ανέστη

 

Ελευθεριάδης Χρήστος του Μιχαήλ

 

Μουστακίδης Γεώργιος του Δημητρίου

 

Δίγκας Ιωάννης του Γεωργίου

 

Βογιατζόγλου Αναστάσιος του Τηλέμαχου

 

Τσακίρη Αθηνά του Δημητρίου

 

Ανανιάδης Ιορδάνης του Σταύρου

 

Ορφανίδης Κωνσταντίνος του Στυλιανού

 

Ματζαρίδης Νικόλαος του Δημητρίου

 

Γιανταμίδης Ιορδάνης του Γεωργίου

 

Κουκαριώτης Παναγιώτης  του Εμμανουήλ

 

Καγιάογλου Νικόλαος του Μιχαήλ

 

Ανδρούτσος Αθανάσιος του Ηφαιστίωνα

 

Κωνσταντινίδης Μιχαήλ του Κωνσταντίνου

 

Στυλιανίδης Αναστάσιος του Όμηρου

 

Παρλόγλου Μιχαήλ του Γεωργίου

 

Μαζαράκης Γεώργιος του Δημητρίου

 

 

 

ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

Τοπική Κοινότητα Αδριανής

 Ονοματεπώνυμο                                           Ιδιότητα                       

Τσαγκαλίδης Λάζαρος του Χρήστου

Πρόεδρος

Βαλασίδης Ευστράτιος του Νικολάου

Σύμβουλος Τοπικού Συμβουλίου

Σφακιανάκης Ευστράτιος του Βασιλείου

Σύμβουλος Τοπικού Συμβουλίου

  

 

Τοπική Κοινότητα Νικηφόρου

 Ονοματεπώνυμο                                           Ιδιότητα                       

Χαραλαμπίδης Χαράλαμπος του Νικολάου

Πρόεδρος

Πετράκης Σάββας του Φωτίου

Σύμβουλος Τοπικού Συμβουλίου

Γαβριηλίδης Ιωάννης του Νικολάου

Σύμβουλος Τοπικού Συμβουλίου

  

 

Τοπική Κοινότητα Πλατανιάς

 Ονοματεπώνυμο                                           Ιδιότητα                       

Παναγιωτίδου Κατίνα του Ελευθερίου

Πρόεδρος

Χατζηπαναγιώτου Χαράλαμπος του Δημητρίου

Σύμβουλος Τοπικού Συμβουλίου

Κοττανίδης Χρυσόστομος του Ισαάκ

Σύμβουλος Τοπικού Συμβουλίου

  

 

Τοπική Κοινότητα Παρανεστίου

 Ονοματεπώνυμο                                           Ιδιότητα                       

Βασιλειάδης Λάζαρος του Ηλία

Πρόεδρος

Σαββίδου Γεωργία του Ευσταθίου

Σύμβουλος Τοπικού Συμβουλίου

Καμπαργάνου Αγγελική του Παναγιώτη

Σύμβουλος Τοπικού Συμβουλίου

 

  

Οι εκπρόσωποι των Τοπικών Κοινοτήτων

 Ονοματεπώνυμο                                       Ιδιότητα                                         

Δημητριάδης Γεώργιος του Μιχαήλ

Εκπρόσωπος Τ.Κ. Άνω Πυξαρίου

Αλωνίδης Άνθιμος του Ιωάννη

Εκπρόσωπος Τ.Κ. Θόλου

Χατζησαββίδης Γεώργιος του Περικλή

Εκπρόσωπος Τ.Κ. Πλατανόβρυσης

Σιδηρόπουλος Χρυσόστομος του Μιχαήλ

Εκπρόσωπος Τ.Κ. Πτελέας - Πλατανιάς

Λαζαρίδης Ιωάννης του Χρήστου

Εκπρόσωπος Τ.Κ. Σίλης

Τζίνογλου Κωνσταντίνος (Όμηρος) του Ευστρατίου

Εκπρόσωπος Τ.Κ. Υψηλής Ράχης